www.csslk.cz
Měny:
značkové oblečení levně,společenské šaty,trička s krátkým rukávem,,kalhoty kraťasy,zimní bundy,pánské mikiny,halenky dámské
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat


Dopravní politika

Můžete odeslat WorldWide?

Dodáváme WorldWide Všechny země, pokud vaše země není v seznamu, můžete nám okamžitě poslat e-mail.

Kde najdu sledovací číslo a jak ho sledovat?
Za normálních okolností zásilku odesíláme pouze zásilkou "EMS", kterou můžete najít v následujících 1-2 dnech, nebo nás můžete kontaktovat na číslo sledování 18 hodin denně, pokud není v e-mailu možná vaše spam box z nějakého neznámého důvodu, normálně můžete sledovat vaše číslo, jak je uvedeno níže

pokud vaše země nemůže odeslat EMS, např. Švédsko, Nizozemsko, Nigérie, Slovensko a tak dále, pošleme poštou cca 3-5 dní na loď.

Kolik dní mohu dostat objednávku po dokončení platby?

Po přijetí objednávky a platby obvykle potřebujeme 1-2 dny, abychom zařídili, pokud je vše na skladě, běžně doručíme následující den, Pokud něco, co nemáme na skladě, pošleme vám e-mailovou schránkou, takže potřebujete zkontrolovat své poštovní schránky na následující 1-2 dny, abyste zjistili stav objednávky. Poté, co vám předáme číslo sledování, bude normálně trvat 6-8 dní (bez víkendu) k doručení objednávky, ale někdy možná i zpoždění některých neznámý důvod. Takže buďte trpěliví. Přesto jsme zde pro službu k dispozici kdykoli, pokud potřebujete. Pošlete nám e-mail, služba Chat Online s námi vám pomůže.

Obdržím vrácení poplatku za dopravu, pokud nějaké produkty nejsou na skladě?

Pokud nemáte na skladě celou objednávku, vrátíme vám veškerou objednávku, pokud se vám nelíbí nic jiného, ​​pokud máte pouze 1 až 2 výrobky na skladě, vrátíme vám pouze poplatky za produkty, ale můžete vybrat jiný styl, který potřebujete, takže nic neztratíte.

Musím zaplatit jakoukoli daň za objednávku při příjezdu do mé země?

Posíláme všechny produkty osobními dárky, téměř žádné země nepotřebují platit další daň po provedení platby, budete se bavit ze dveří do dveří. Ale nejsme si jisti, že v některých zemích, jako je Brazílie, Itálie, Španělsko a tak dále. Ale vždy se snažíme, abychom pomohli zákazníkům vyhnout se celnímu poplatku. Všechny naše balíčky nízké 6.00KG, některé země jsme lodí pouze 1-2 kg zabránit celním problémům.

zpět
Copyright © 2020 www.csslk.cz